GALA 2019

*   *   *

W dniu 25.01.2020 r. w gościnnych progach KLUBU 8.FOW odbyła się coroczna  „GALA ŚWIRÓW 2019″. O wspaniałą oprawę zadbała nasza BETI, która na wszystkich imprezach zbierała materiały filmowe i fotograficzne i przetwarzała go by wyeksponować  w tzw.”pigułce i na wesoło”. Wszyscy zaproszeni uczestnicy „ŚwIR”-ów w ilości 34 osób stawili się bez wyjątku. Było nam bardzo miło, bo nasze zaproszenie przyjęła również Przewodnicząca Rady Miasta Pani Elżbieta Jabłońska wraz z mężem. Zaproszenie skierowane było przede wszystkim jako do sympatyka  Świnoujskiej Inicjatywy Rowerowej, która podobnie jak i my próbuje uaktywnić mieszkańców Świnoujścia by w każdą sobotę podczas PARKRUNU dzień rozpoczęli od rozruchu na świeżym powietrzu.

Jako, że nie korzystamy z żadnej dotacji każdy z uczestników przyniósł ze sobą coś słodkiego by było do kawy i herbaty. Okazało się, że stoły były obficie zaopatrzone a atmosfera szampańska. Wzniesiono toast szampanem za udaną 9.edycję oraz za pomyślną 10-tą – już jubileuszową.

*   *   *

Żadne słowo pisane nie zastąpi tego co było podczas GALI 2019.

BETI wzięła we władanie mikrofon, sprzęt audiowizualny i wykorzystała go po mistrzowsku. Niech teraz obraz z ekranu przemówi.

GALA 2019 – RELACJA FILMOWA – kliknij

ŚWIRY 2019 – kliknij

ŚWIROWE DROGI – kliknij

FOTO SEZONU – kliknij

BEST OF THE BEST – kliknij

CZY TEN PAN I PANI – kliknij

0% ALKOHOLU – kliknij

IN THE ARMY NOW 2019 – kliknij

9 EDYCJA NA WESOŁO – kliknij

ŚWIRY NA WESOŁO – WERSJA KULINARNA – kliknij

ŚWIRY NA WESOŁO – kliknij

FOTORELACJA Z GALI – kliknij

 Ten filmik odtworzony i zaśpiewany na GALI 2019 przez wszystkich na stojąco obalił nas z nóg. I jak tu nie „świrować”.