30.08.2020

DYPLOMIK UCZESTNICTWA

                                            KOMUNIKAT

Informujemy, że w dniu 30 sierpnia 2020 r. odbędzie się zakończenie 10.edycji ŚWINOUJSKIEJ INICJATYWY ROWEROWEJ W ŚWINOUJŚCIU „ŚwIR”. Dzięki życzliwości kustosza Muzeum Obrony Wybrzeża spotkamy się w FORCIE GERHARDA przy ognisku.

Będzie można powspominać skróconą edycję – ze względu na pandemię – oraz jakie trasy w związku z tym przemierzaliśmy po wyspach Karsibór i Wolin.

W czasie spotkania tradycyjnie zostaną wręczone pucharki „SUPER ŚWIR 2018-2020” tym uczestnikom, którzy wykazali się największą ilością odbytych wycieczek w ostatnich trzech latach na naszych trasach.

Wszyscy chętni zbierają się w niedzielę 30 sierpnia 2020 r. o godz.09.50 przy przeprawie promów BIELIKI (na Uznamie) by o godz. 10.00 przeprawić się na drugą stronę. Każdy zabiera ze sobą kiełbaski bądź inne smakołyki, które będzie można upiec na ognisku.

Wycieczka jest ubezpieczona i obowiązują takie same zasady jak przy wszystkich naszych przejazdach.  Kto posiada to zakłada koszulki klubowe. Ze względów organizacyjnych proszę zgłaszać swój udział w sposób jak na każdą inną wycieczkę.

ORGANIZATORZY – Alina i Wiesław Król

*   *   *

RELACJA I FOTOGALERIA

FOTOGALERIA – BETI

BETI – ZATRZYMAŁA W KADRZE

FILM – ŚWIR

FILM – BETI

TELEDYSK – BETI